Polar Pacer Pro Pažangus GPS bėgimo...
Klausti kainos
close

Užklausa 

Polar Pacer Pro Pažangus GPS bėgimo laikrodis, Juoda

900102178
Turime Lietuvoje
282,62 €
Turime Lietuvoje

Tu. Geriau. Bėk.
Tai rimtas bėgimo laikrodis, aprūpinantis rimtus bėgikus rimtai galingais treniruočių įrankiais. Esame rimti, kai sakome: „bėgimas yra gyvenimas“.

  • Galingi treniruočių įrankiai rimtiems bėgikams.
  • Integruotas barometras su riešo galia.
  • Hipergreitas, didelio našumo pagrindinis procesorius.

 

Tu. Geriau. Bėk.
Tai rimtas bėgimo laikrodis, aprūpinantis rimtus bėgikus rimtai galingais treniruočių įrankiais. Esame rimti, kai sakome: „bėgimas yra gyvenimas“.

  • Galingi treniruočių įrankiai rimtiems bėgikams.
  • Integruotas barometras su riešo galia.
  • Hipergreitas, didelio našumo pagrindinis procesorius.
  • Ryškus ekranas, užtikrinantis optimalų skaitymą bet kokiomis sąlygomis.
  • Pažangi optinė širdies ritmo sekimo technologija.
  • Tikslus GPS ir ilgai veikianti baterija.
  • Greitas įkrovimas ir duomenų perdavimas.

Išeik iš tamsos. Bėga į šviesą. Patobulintas foninio apšvietimo valdymas
10 x Energingesnis
Sureguliuokite ekrano ryškumą pagal aplinką – kada tik reikia. „Gorilla Glass 3.0“ ekranas Dabar galite aiškiai matyti. 1,1 mm stiklo ekranas, kuris yra toks pat patvarus kaip ir anksčiau, bet dabar viskas yra 3 mm arčiau paviršiaus.
Patobulintas skaitomumas MIP (taškuose atmintis) atspindintis spalvotas ekranas leidžia maksimaliai skaityti šviesiomis sąlygomis – nebereikia merktis saulėje, dabar viskas aišku kaip dieną.
Paspartinkite procesą. Visi mėgsta važiuoti greitai. Problema, kai viskas vyksta per greitai, yra ta, kad sunku suspėti. Jau nebe. Mūsų naujasis CPU suteikia sklandesnę, galingesnę vartotojo sąsają ir našumą.
Praleiskite įkrovimą, o ne duomenis. Nesvarbu, ar norite treniruotis kiekvieną dieną, ar ne, jums vis tiek reikia laikrodžio, kad galėtumėte važiuoti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Ne bėda – vienas pilnas įkrovimas suteikia jums visą savaitę.
Polar Charge 2.0 „Polar Charge 2.0“ magnetiniu būdu užsifiksuoja ant laikrodžio ir įkraunama per tiek laiko, kiek reikia, kol užsidėsite įrangą.
Bėganti laboratorija ant riešo. Ženkime vienu žingsniu toliau, kai kalbama apie mokslą. Daugiau našumo įžvalgų.
VO2max. Geriausia figūra, iliustruojanti jūsų aerobinį pasirengimą – kai tai žinosite, galėsite nuolat ją tobulinti. VO2max vertė nesikreipiant į laboratoriją. Paprastai turėtumėte eiti į laboratoriją, užsidėti kaukę ir bėgti ant bėgimo takelio, kol būsite išsekę, kad gautumėte savo VO2max vertę – ne daugiau.
Pamiršk apie kitus. Klausyk savo širdies. Efektyvumas yra labai svarbus – tikslinės ŠSD zonos leidžia stebėti pastangų, reikalingų įvairiam intensyvumui, lygį, atsižvelgiant į jūsų širdies susitraukimų dažnį per minutę (bpm).
Optimizuotas HR stebėjimas
Mes siekiame tobulumo. Mes paėmėme algoritmą, kuris praleidžia judesį iš lygties, ir pagerinome, tada sumažinome jutiklį ir pašalinome garsiuosius „Polar“ iškilimus. Kodėl? Na, mes atradome „Auksaplaukės zoną“, skirtą HR matavimui – nei per didelė, nei per maža, ji tiesiog tinkama.
„Pacers“ laimi lenktynes. Įveikti atstumą reiškia pritaikyti savo tempą, atsižvelgiant į skirtingus bėgimo segmentus, atsižvelgiant į reljefą, su kuriuo susiduriate, pastangas, kurių reikia bet kuriuo momentu, ir energiją, kurią turėsite sutaupyti, jei norite įveikti liniją – teisinga. laiku, tinkamoje vietoje, tinkamu tempu.
5 Prekės
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą