• -30,00 €
010-02582-01 Garmin Epix 2 Sapphire Slate/Steel
Klausti kainos
close

Užklausa 

Garmin Epix 2 Slate/Steel

010-02582-01
Turime Prekyboje.
739,00 € 769,00 € -30,00 €
Turime Lietuvoje

DĖVĖKITE „EPIX“. PADARYKITE ĮSPŪDĮ.

 

Health_Monitoring.svg

Supraskite savo kūną geriau stebėdami sveikatą ištisą parą.

Smart_notifications.svg

Išmanieji pranešimai1 suteikia galimybę palaikyti ryšį su svarbiais žmonėmis ir dalykais.

Preloaded_Sports_Apps.svg

Treniruokitės, kaip jums patinka, su integruotomis sporto programomis ant jūsų riešo.

GPS_tracking.svg

Geresnė palydovinio ryšio aprėptis suteikia tikslesnį padėties nustatymą.

TOPO.svg

Keliaukite ramiai turėdami galimybę naudotis „TopoActive“ žemėlapiais tiesiai ant jūsų riešo.

Battery_Life.svg

Mėgaukitės nuotykiais ilgiau su iki 16 d. veikiančia baterija, kai nustatomas išmaniojo laikrodžio režimas.

SUKURTA JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI

Įspūdingas 1,3″ nuolat įjungtas AMOLED ekranas įkvepia laikrodžiui gyvybės net ryškiai šviečiant saulei.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI

Patikimi mygtukiniai valdikliai, veikiantys bet kokioje aplinkoje, dera su naująja jautria jutiklinio ekrano sąsaja, kad galėtumėte greitai pasiekti parinktis ir žemėlapių funkcijas.

KOKYBIŠKIAUSIOS MEDŽIAGOS

Pritaikykite laikrodžio išvaizdą pagal savo gyvenimo būdą, pasirinkdami safyrinį ekraną, titano arba nerūdijančiojo plieno korpusą.

PULSO OKS. JUTIKLIS

Aklimatizacijai aukštyje ar miegui stebėti pulso oksimetrijos jutiklis2 naudoja šviesos spindulius ties jūsų riešu, kad galėtų apskaičiuoti, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą3 ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.

KVĖPAVIMO STEBĖJIMAS

Pamatykite, kaip jūsų kvėpavimas kinta dieną, miegant, darant kvėpavimo pratimus ir užsiimant joga.

STRESO STEBĖJIMAS

Širdies dažnio kintamumas apskaičiuoja jūsų streso lygio balą. Matykite, ar jūsų diena praėjo ramiai, ar pavyko atrasti balansą, ar, priešingai, patyrėte daug streso.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei kitos įžvalgos.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite per parą išgeriamų skysčių kiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Be to, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, koreguojamą įvertinus, kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla.

SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto įkeltus bėgimo (įskaitant bėgimą takais ir takeliu), plaukimo, važiavimo dviračiu, žygių pėsčiomis, irklavimo, slidinėjimo, golfo, banglenčių sporto, laipiojimo patalpose ir kitus profilius.

ANIMUOTOS TRENIRUOTĖS

Per šio laikrodžio ekraną galite žiūrėti animacines kardio, jėgos, jogos ir pilateso treniruotes, kurias lengva sekti. Rinkitės iš anksto įkeltas treniruočių animacijas arba, susieję laikrodį su suderinamu įrenginiu, atsisiųskite jų daugiau iš „Garmin Connect™“ interneto bendruomenės.

HIIT TRENIRUOTĖS

Šį veiklos profilį naudokite su skirtingais laikmačiais, norėdami sekti didelio intensyvumo intervalines treniruotes (HIIT), tokias kaip AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas. Nustatykite kartų skaičių, darbo ir poilsio intervalus bei daug kitų parametrų.

„GARMIN COACH“

Ši nemokamų, pritaikomų treniruočių planų funkcija pateikia ekspertų trenerių patarimus, pritaikytus pagal jus ir jūsų tikslus. Treniruotės sinchronizuojamos tiesiai su laikrodžiu per „Garmin Connect“.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA

Atsižvelgiant į jūsų bėgimo istoriją ir bendrą fizinį pasirengimą, ši funkcija įvertina, koks galėtų būti jūsų tempas pasirinktam atstumui. Tendencijų duomenys rodo, kokį poveikį einant laikui jums daro treniruotės.

TECHNOLOGIJA „PACEPRO™“

Pirmoji tokio pobūdžio funkcija „PacePro“ su nustatyto lygio nuorodomis padeda palaikyti tempą bėgant trasomis.

VO2 MAKSIMUMAS

Treniruokitės išmaniau naudodamiesi VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Jis prisitaiko bėgant bekele ir atsižvelgia į rezultatų pokyčius, kuriuos gali sukelti karštis ar aukštis.

EFEKTYVUMO METRIKA

Matykite išplėstinę treniravimosi metriką, įskaitant bėgimo dinamikos įvertinimą, VO2 maksimumą, jėgų atgavimo patarimus ir ne tik.

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS

Stebėkite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu treniruotės pradžioje.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI

Treniravimosi gairių funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes bėgimo ir važiavimo dviračiu rekomendacijas pagal esamą jūsų treniravimosi krūvį ir būseną.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA

Stebėkite kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) ir sklandumo („Flow™“) matais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas ir leidimosi sklandumas, bei pateikiamas rezultatas, kurį kitą kartą galima gerinti.

SLIDINĖJIMAS NE TRASOMIS

Turėkit reikiamą informaciją būdami ant sniego. Šis iš anksto įkeltas profilis padeda atskirti slidinėjimą nuo kopimo. Jis rodo pakilimui arba nusileidimui būdingą metriką.

SLIDINĖJIMO KROSO DINAMIKA

Susieta su krūtinės diržu „HRM-Pro™“ (parduodamas atskirai), slidinėjimo galios metrikos funkcija padeda išmatuoti realų slidinėjimo kroso treniruočių krūvį.

BANGLENČIŲ SPORTUI SKIRTOS FUNKCIJOS

Šis laikrodis veikia su „Surfline®“ valdikliu, pateikiančiu penkių arčiausiai esančių vietovių informaciją apie potvynius ir atoslūgius, bangų aukštį, vėją ir plaukimo banglentėmis reitingą, taip pat jis veikia su programėle „Surfline Sessions™“, galinčios kurti kiekvienos bangos, kurią skrodžiate priešais „Surfline“ kamerą, vaizdo įrašą.

KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS

Pasiekite kelias pasaulines palydovines navigacijos sistemas (GPS, GLONASS, GALILEO). Pasiekite daugybę dažnių, kuriais signalus siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis tose srityse, kuriose GNSS signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.

ĮVAIRŪS JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

AKLIMATIZACIJA

Šis valdiklis parodo jūsų dabartinį aukštį, aklimatizuotą aukštį, pulsoksimetro2 rodmenis, širdies susitraukimų dažnį3 ir kvėpavimo dažnį, kad galėtumėte matyti, kaip atlaikote dabartinį aukštį.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Naudodami kopimo planuoklį „ClimbPro“ matykite realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus kopimus, įskaitant gradientą, atstumą, aukščio padidėjimą, nuolydžius ar lygumas.

KELIŲ ŽEMYNŲ „TOPOACTIVE“ ŽEMĖLAPIAI

Naudodamiesi „Wi-Fi®“ ryšiu atsisiųskite viso pasaulio „TopoActive“ žemėlapius arba turėkite vietos regiono žemėlapius iš anksto įkeltus savo „Sapphire“ modelio laikrodyje, kad tyrinėdami aplinką nepasiklystumėte. Matykite reljefo kontūrus, aukščio duomenis, viršukalnes, parkus, pakrantes, upes, ežerus ir kitus geografinius objektus.

SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIAI

Leiskitės nuo šlaitų naudodamiesi iš anksto įkeltus topografinius žemėlapius ir naudokitės „SkiView™“ žemėlapiais, kuriuose galėsite peržiūrėti daugiau nei 2000 viso pasaulio slidinėjimo kurortų trasų pavadinimus ir sudėtingumo įvertinimus.

GOLFO AIKŠTYNAI

Naudokitės spalvingais „CourseView“ žemėlapiais ir turėkite daugiau nei 42000 golfo aikštynų visame pasaulyje, naudokitės tikslo nustatymo liečiant ir „PlaysLike Distance“ funkcijomis.

ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS

Įveskite atstumą, kurį norite įveikti, ir gaukite siūlomus maršrutus, kuriais grįšite į pradinį tašką. „Trendline™“ populiarių maršrutų nustatymas padeda rasti geriausius vietinius kelius.

NUOSEKLI NAVIGACIJA

Maršrute ar trasoje naudokitės išsamiomis nuorodomis iš anksto pranešančiomis apie artėjantį posūkį.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

MUZIKOS PROGRAMOS

Atsisiųskite dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Naudokite belaides ausines ir klausykitės muzikos be telefono.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčius mokėjimus atitinkamų teikėjų sistemose.

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS

Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimu4.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“

Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite papildomų duomenų laukų ir įsigykite programų ir valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės, savo laikrodį susieję su suderinamu išmaniuoju telefonu.

ENERGIJOS VALDYMO PROGRAMA

Sužinokite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai veikia jūsų laikrodžio baterijos veikimo trukmę, kad, jei prireiktų, šią trukmę galėtumėte pailginti.

BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ

Išmaniojo laikrodžio režimu baterija veikia iki 16 d., o su GPS režimu – 42 val.

Bendra

LĘŠIO MEDŽIAGA „Corning® Gorilla® Glass DX“
„Sapphire“ modeliai: safyro kristalas
GRIOVELIO MEDŽIAGA Pasyvuotas Nerūdijantysis plienas
„Sapphire“ modeliai: Anglies pilkumo DLC titanas arba grynas titanas
BYLOS MEDŽIAGA Pluoštu sutvirtintas polimeras su plienine nugarėlė
„Sapphire“ modeliai: pluoštu sutvirtintas polimeras su titanine nugarėle
SUDERINAMA SU „QUICKFIT“ LAIKRODŽIO DIRŽELIU Pateikta (22 mm)
DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS 47 x 47 x 14,5 mm
Tinka šių apimčių riešams:
Silikoninis dirželis: 125–208 mm
Odinis dirželis: 132–210 mm
Austinis dirželis: 132–210 mm
Metalinis dirželis: 132–215 mm
JUTIKLINIS EKRANAS +
SPALVINIS EKRANAS +
RODYMO DYDIS 1,3″ (33,02 mm) skersmuo
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 416 x 416 pikselių
EKRANO TIPAS AMOLED (nuolat įjungtas)
SVORIS 76 g (tik korpusas: 53 g)
„Sapphire“ modeliai: 70 g (tik korpusas: 47 g)
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Išmanusis laikrodis: iki 16 dienų (6 dienos nuolat įjungus)
Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 21 d.
Tik GPS: iki 42 valandų (30 valandos nuolat įjungus)
Visos palydovinės sistemos: iki 32 valandų (24 valandas nuolat įjungus)
Visos palydovinės sistemos + daugiajuostė technologija: iki 20 valandų (15 valandų nuolat įjungus)
Visos palydovinės sistemos + muzika: iki 10 valandų (9 valandas nuolat įjungus)
Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 75 val.
Ekspedicijos GPS režimu: iki 14 d.
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 10 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 16 GB
„Sapphire“ modeliai: 32 GB

Laikrodžio funkcijos

LAIKAS / DATA +
GPS LAIKO SINCHRONIZAVIMAS +
AUTOMATINIS VASAROS LAIKAS +
ŽADINTUVAS +
LAIKMATIS +
CHRONOMETRAS +
SAULĖTEKIO / SAULĖLYDŽIO LAIKAI +

Sveikatos stebėjimas

ŠIRDIES DAŽNIS ANT RIEŠO (NUOLATINIS, KIEKVIENĄ SEKUNDĘ) +
DIENOS ŠIRDIES DAŽNIS ILSINTIS +
ĮSPĖJIMAI DĖL NENORMALAUS ŠIRDIES DAŽNIO Taip (aukštas ir žemas)
KVĖPAVIMO DAŽNIS (24X7) +
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJA DEGUONIMI Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS Taip (programoje)
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS MATUOKLIS +
STRESO STEBĖJIMAS VISĄ DIENĄ +
POILSIO PRIMINIMAI +
KVĖPAVIMO ILSINTIS LAIKMATIS +
MIEGAS Taip (pažengęs)
MIEGO STEBĖJIMAS (MIEGO BALAS IR ĮŽVALGOS) +
HIDRATACIJA Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT +

Jutikliai

GPS +
GLONASS +
GALILEO +
KELIŲ DAŽNIŲ PADĖTIES NUSTATYMAS yes (Sapphire Editions only)
„GARMIN ELEVATE“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS +
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS +
KOMPASAS +
GIROSKOPAS +
AKSELEROMETRAS +
TERMOMETRAS +
APLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS +
PULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ +

<td style="margin:0px;

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS) +
„CONNECT IQ™“ PARDUOTUVĖ ĮRENGINYJE +
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI +
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“) +
KALENDORIUS +
ORAI +
REALAUS LAIKO NUSTATYMAI SINCHRONIZUOJAMI SU GARMIN CONNECT™ MOBILIUOJU TELEFONU +
BATERIJOS TAUPYMO PRIEMONĖ – TINKINAMAS MAŽOS GALIOS LAIKRODIS +
REGULIUOJA IŠMANIOJO TELEFONO MUZIKĄ +
LEIDŽIA IR REGULIUOJA LAIKRODŽIO MUZIKĄ +
MUZIKOS SAU
1 Vienetas
No reviews

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą